Тиждень англійської мови

Дата: 3 лютого 2023 о 22:51, Оновлено 4 лютого 2023 о 22:59

23-27 січня 2023  року було проведено тиждень  англійської мови.

Протягом тижня було проведено ряд заходів: розважальний урок «English is fun» (7-А клас), конкурс «Моя улюбленна англійська буква як я її бачу»  (1 клас),  Talk show «Все про мене» (8-Б клас), вікторини «Around the world» (4-А клас», «Who likes English?» (4-Б клас), урок-гра «In the Jungle» (2 клас), англомовні мультики з подальшим обговоренням (5-Б клас), StoryTime «Sea Treasures» (3 клас), Переконай, що твоя подорож найкраща, мовні дебати (6-а клас), Tea Party (5-А клас), конкурс читання по ролям «У світі англійських казок» (7-Б клас), урок-подорож «Musical Landscape» (8-А клас), конкурс читців «I like reading!»   (4-А клас).

Протягом тижня  англійської мови учасники отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних активностях.  Учні 2 класу мали змогу продемонструвати сформовані вміння і навички спілкування англійською, граючи в інтерактивні ігри.  Захід «Animal Party» сприяв розвитку мовної здогадки, комунікації та співпраці. Діти створювали опис тварин, що мешкають в джунглях, міркували про своїх улюбленців і проявили справжній дух суперництва і дружньої підтримки.Учні восьмих класів мали змоги проявити креативність, розвинути свою уяву і мовні здібності під час проведення заходу «Musical Landscape». Слухаючи різні музичні композиції і добираючи до них відповідні пейзажі учні створювали історії про людей, які мешкають, працюють , відпочивають там і дарували можливість приміряти на себе нове життя один одному. Спілкування учнів між собою було яскраве та емоційне та насичене позитивною атмосферою.

Учні 8-Б класу відкривали для себе розкіш спілкування англійською під час складання розповіді про себе, свої інтереси, участі у вікторині і складанні сенкану «I am». Вчилися мистецтву створення «правильних запитань» за Таксономією Блума та ще раз впевнилися, що англійська – це круто та не нудно.

За підсумками тижня визначено активних учасників: учні 1 класу – Вітомський М., Звездай Д., Мартинчик Я., Безклинська, С., Хоменко С., Ріжко  Н.,   учні 3 класу –  Бєсєдін Д., Чайка А., Самохіна А., Цвелих В., Цвелих М., учень 4-А класу Ротань Д., учні 5-Б класу –   Гайко А., Груздєв В., Коломієць В., Нестеренко І., Ниценко А., Павлюк Є., учениця 6-Б класу –  Майська К., учні 6-А клас –  Марценюк М., Гаврилюк Д., Кривошлик А., Колісник Є., учні 7-А класу –  Пилипенко А., Супрун С, учні 8-А класу – Юрченко М., Біцький Д., Білоцерківець К., Капинос Р., учні 8-Б класу – Шепель Д, Остаповець К., Нефьодова Р.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.