Форум учнівської спільноти "Моя незламна Україна"

Date: 2 грудня 2022 о 18:02, Refreshed 4 грудня 2022 о 21:29
97 views

Учні нашої гімназії прийняли участь у форумі учнівської спільноти  м.Кременчука "Моя незламна Україна", присвяченому 20-річчю Дитячого об'єднання "Армія Добра". Форум проходив два дні та був заряджений позитивом, щирими емоціями та незліченою кількістю яскравих спогадів!

В перший день форуму учні відвідали блок "Культура" під девізом "Світ відкриває нас ". Він був насичений новими зустрічами, майстер-класами, іграми. З учнями спілкувалися Володимир Скляр та Оксана Бойко, українська художниця, магістр мистецтв, доктор філософії, член Національної спілки художників України, директор Кременчуцької міської художньої галереї. Діти мали змогу познайомитися з її картинами, досягненнями та книгою "Легенди Кременчука". Наша гімназія внесли й свій вклад до цього дійства, запропонували учням подорож у світ традиційного українського костюму. Втомлені, але щасливі діти розійшлися в очікуванні подій наступного дня.

Другий день форуму запам’ятався своєю емоційністю. Переглядали відео привітання, були запрошені військові ППО, яким були передані теплі речі, котрі ми з вами підготували в рамках акції «Зігрій воїна». Були сльози та щирий сміх.  А головне, що на обличчі кожної дитини сяяла усмішка.

Лист подяки за активну громадську діяльність отримала учениця нашої гімназії Анастасія Амірова. З чим ми її щиро вітаємо.

Також Кременчуцька гімназія №24 отримала грамоту за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі на кращий захід з національно-патріотичного виховання.  Також був проведений інтерактив для учнівської спільноти і запуск літачків Перемоги.

Ми надзвичайно раді бути частиною цього свята і дякуємо Армії Добра. Вітаємо Дитяче об'єднання "Армія Добра" Кременчук з 20-річчям! Бажаємо творчого натхнення, успіхів, мирного неба!